149719
Audiobook
CD
In basket
Jak myśleć o sobie lepiej / Brianna Wiest ; przekład: Kinga Markiewicz. - [Poznań] : Filia ; [Piaseczno] : Storybox.pl, copyright 2023. - 1 CD (5 godz. 30 min) : zapis cyfrowy, stereo ; 12 cm.
Dowiedz się, jak myśleć. Dzięki temu nauczysz się, jak kochać, dzielić się, współistnieć, tolerować, dawać i tworzyć. Nie akceptuj życia, które nie daje ci szczęścia. Gdy pozbywamy się tego, co dla nas niedobre, tworzymy nową przestrzeń do odkrywania, co nam służy. Wielu ludzi jest zdania, że aby pokochać innych, najpierw trzeba pokochać samego siebie, ale prawda jest taka, że jeśli nauczysz się kochać innych, pokochasz też siebie. To wymaga niesamowitej odwagi: trzeba odłożyć dumę na bok i zobaczyć świat takim, jaki jest. Akceptowanie swoich uczuć brzmi jak coś wielkiego, ale oznacza jedno: pozwolenie sobie na to, aby je odczuwać. To książka o uważności i czułości dla siebie, odkrywaniu swoich prawdziwych potrzeb, rozpoznawaniu emocji i radzeniu sobie z nimi. źródło opisu: materiały wydawcy
Availability:
Filia "Gołąbki"
All copies are currently on loan: sygn. CD (1 egz.)
Długość kolejki oczekujących: 3.
Notes:
Tytuł oryginału: Mountain is you : transforming self-sabotage into self-mastery, 2020
General note
Tytuł oryginału: The mountain is you : transforming self-sabotage into self-mastery. Miejsca wydania na podstawie serwisu e-ISBN.
Participant or performer note
Czyta: Agnieszka Postrzygacz.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again